285/45R21 113Y PILOT SPORT 4 SUV XL

MICHELIN

285/45R21 113Y PILOT SPORT 4 SUV XL

285/45R21 113Y PILOT SPORT 4 SUV XL

30,580.00 ден

На лагер

30,580.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA019358 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

285

Профил

45

Дијаметар

R21

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

Pilot Sport 4 SUV

Тежински индекс

113

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: