295/35R21 107V PILOT ALPIN 5 SUV XL

MICHELIN

295/35R21 107V PILOT ALPIN 5 SUV XL

295/35R21 107V PILOT ALPIN 5 SUV XL

26,790.00 ден

На лагер

26,790.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA018098 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

295

Профил

35

Дијаметар

R21

Сезона

Зимска

Бренд

MICHELIN

Шара

Pilot Alpin 5

Тежински индекс

107

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: