295/40R20 110W TS860S MGT SUV WinterCont

CONTINENTAL

295/40R20 110W TS860S MGT SUV WinterCont

295/40R20 110W TS860S MGT SUV WinterCont

27,560.00 ден

На лагер

27,560.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA018589 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

295

Профил

40

Дијаметар

R20

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

WinterContact TS 860

Тежински индекс

110

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: