315/35R20 110Y DX640 XL

OUTLET 2021
DAVANTI
-50%

315/35R20 110Y DX640 XL

315/35R20 110Y DX640 XL

5,240.00 ден

На лагер

5,240.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA015202-21 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

315

Профил

35

Дијаметар

R20

Сезона

Летна

Бренд

DAVANTI

Шара

DX640

Тежински индекс

110

Брзински индекс

Y

Outlet

Додадовте производ во Вашата кошничка: