LT225/75R16 115P Open Country MT

OUTLET 2021
TOYO
-15%

LT225/75R16 115P Open Country MT

LT225/75R16 115P Open Country MT

9,052.50 ден

На лагер

9,052.50 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA020772-21 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Сезона

За сите терени и сезони

Бренд

TOYO

Шара

OPEN COUNTRY MT

Outlet

Додадовте производ во Вашата кошничка: