TOYO
-10%

LT265/70R17 118P Open Country MT

LT265/70R17 118P Open Country MT

12,240.00 ден

In stock

12,240.00 ден

Availability: На залиха SKU: AA020784 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

Профил

Дијаметар

Сезона

Бренд

Шара

OPEN COUNTRY MT

Тежински индекс

118

Брзински индекс

P