155/70R13 75T ROAD RI

RIKEN

155/70R13 75T ROAD RI

155/70R13 75T ROAD RI

2,340.00 ден

На лагер

2,340.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA014269 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

155

Профил

70

Дијаметар

R13

Сезона

Летна

Бренд

RIKEN

Шара

Road

Тежински индекс

75

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: