155R13C 91/89N G-M W G VAN 2

LING LONG
-10%

155R13C 91/89N G-M W G VAN 2

155R13C 91/89N G-M W G VAN 2

3,051.00 ден

На лагер

3,051.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 502458 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

155

Дијаметар

R13C

Сезона

Зимска

Бренд

LING LONG

Шара

G-M W G VAN 2

Додадовте производ во Вашата кошничка: