215/75R16C 113/111R MPS400 VariantAW 2

MATADOR
-5%

215/75R16C 113/111R MPS400 VariantAW 2

215/75R16C 113/111R MPS400 VariantAW 2

8,797.00 ден

На лагер

8,797.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500429 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

75

Дијаметар

R16C

Сезона

За сите сезони

Бренд

MATADOR

Шара

MPS400 VariantAW 2

Тежински индекс

113/111

Брзински индекс

R

Додадовте производ во Вашата кошничка: