165/65R13 77T TOURING 301 TA

TAURUS
-15%

165/65R13 77T TOURING 301 TA

165/65R13 77T TOURING 301 TA

2,032.00 ден

На лагер

2,032.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA014450-22 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

165

Профил

65

Дијаметар

R13

Сезона

Летна

Бренд

TAURUS

Шара

Toruing 301

Тежински индекс

77

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: