175/70R13 82T G-M All Season

LING LONG

175/70R13 82T G-M All Season

175/70R13 82T G-M All Season

2,150.00 ден

На лагер

2,150.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 504976 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

175

Профил

70

Дијаметар

R13

Сезона

За сите сезони

Бренд

LING LONG

Шара

G-M All Sesason

Тежински индекс

82

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: