185/55R14 80H Bravuris 5HM

BARUM

185/55R14 80H Bravuris 5HM

185/55R14 80H Bravuris 5HM

5,150.00 ден

На лагер

5,150.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 01050 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Профил

55

Дијаметар

R14

Сезона

Летна

Бренд

BARUM

Шара

BRAVURIS 5HM

Тежински индекс

80

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: