185/60R14 82H RXMOTION H11

ROADX

185/60R14 82H RXMOTION H11

185/60R14 82H RXMOTION H11

2,290.00 ден

На лагер

2,290.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA019188 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Профил

60

Дијаметар

R14

Сезона

Летна

Бренд

ROADX

Шара

RX Motion H11

Тежински индекс

82

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: