185/60R15 84H BRAVURIS

BARUM
-10%

185/60R15 84H BRAVURIS

185/60R15 84H BRAVURIS

4,275.00 ден

На лагер

4,275.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500099 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Профил

60

Дијаметар

R15

Сезона

Летна

Бренд

BARUM

Шара

BRAVURIS 5HM

Додадовте производ во Вашата кошничка: