185/60R15H NOKIAN H XL

NOKIAN
-10%

185/60R15H NOKIAN H XL

185/60R15H NOKIAN H XL

3,006.00 ден

На лагер

3,006.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA002656 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Профил

60

Дијаметар

R15

Сезона

Летна

Бренд

NOKIAN

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: