185/65R14 86H TOURING TAURUS

OUTLET 2021
TAURUS

185/65R14 86H TOURING TAURUS

185/65R14 86H TOURING TAURUS

2,820.00 ден

Out of stock

2,820.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: AA019088-21 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Профил

65

Дијаметар

R14

Сезона

Летна

Бренд

TAURUS

Шара

Touring

Тежински индекс

86

Брзински индекс

H

Outlet

Додадовте производ во Вашата кошничка: