185/65R14 86T Iline

NOKIAN

185/65R14 86T Iline

185/65R14 86T Iline

4,210.00 ден

На лагер

4,210.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA009436 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Профил

65

Дијаметар

R14

Сезона

Летна

Бренд

NOKIAN

Шара

iLine

Тежински индекс

86

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: