185/65R14 86T TOURING TA

TAURUS

185/65R14 86T TOURING TA

185/65R14 86T TOURING TA

2,850.00 ден

На лагер

2,850.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA016684 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Профил

65

Дијаметар

R14

Сезона

Летна

Бренд

TAURUS

Шара

Touring

Тежински индекс

86

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: