185/65R15 92T PRIMACY 4 XL

OUTLET 2020
MICHELIN
-15%

185/65R15 92T PRIMACY 4 XL

185/65R15 92T PRIMACY 4 XL

5,635.50 ден

На лагер

5,635.50 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA021781-20 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Профил

65

Дијаметар

R15

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

Primacy 4

Тежински индекс

92

Брзински индекс

T

Outlet

Додадовте производ во Вашата кошничка: