185/75R16C 104/102R EUROVAN 2

GENERAL TIRE
-10%

185/75R16C 104/102R EUROVAN 2

185/75R16C 104/102R EUROVAN 2

4,842.00 ден

На лагер

4,842.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA009746 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Профил

75

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

GENERAL TIRE

Шара

Eurovan 2

Тежински индекс

104/102

Брзински индекс

R

Додадовте производ во Вашата кошничка: