185R15C 103/102R RXQUEST C02

OUTLET 2020
ROADX

185R15C 103/102R RXQUEST C02

185R15C 103/102R RXQUEST C02

3,530.00 ден

На лагер

3,530.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA021821-20 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Дијаметар

R15C

Сезона

Летна

Бренд

ROADX

Шара

RX Quest C02

Тежински индекс

103/102

Брзински индекс

R

Outlet

Додадовте производ во Вашата кошничка: