195/55R15 85V BRAVURIS

BARUM

195/55R15 85V BRAVURIS

195/55R15 85V BRAVURIS

5,660.00 ден

На лагер

5,660.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500112 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

55

Дијаметар

R15

Сезона

Летна

Бренд

BARUM

Шара

BRAVURIS 5HM

Додадовте производ во Вашата кошничка: