195/55R20 95H S954 TL XL

TOYO
-10%

195/55R20 95H S954 TL XL

195/55R20 95H S954 TL XL

7,785.00 ден

На лагер

7,785.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA023183 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

55

Дијаметар

R20

Сезона

Зимска

Бренд

TOYO

Шара

S954

Тежински индекс

95

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: