195/60R15 88H BRAVURIS

BARUM
-10%

195/60R15 88H BRAVURIS

195/60R15 88H BRAVURIS

4,338.00 ден

На лагер

4,338.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500115 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

60

Дијаметар

R15

Сезона

Летна

Бренд

BARUM

Шара

BRAVURIS 5HM

Додадовте производ во Вашата кошничка: