195/60R16C 99/97T CARGO WINTER RI

OUTLET 2021
RIKEN

195/60R16C 99/97T CARGO WINTER RI

195/60R16C 99/97T CARGO WINTER RI

5,960.00 ден

На лагер

5,960.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA013560-21 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

60

Дијаметар

R16C

Сезона

Зимска

Бренд

RIKEN

Шара

Cargo Winter

Тежински индекс

99/97

Брзински индекс

T

Outlet

Додадовте производ во Вашата кошничка: