195/65R15 91H E PRIMACY

MICHELIN

195/65R15 91H E PRIMACY

195/65R15 91H E PRIMACY

5,860.00 ден

На лагер

5,860.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500489 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

65

Дијаметар

R15

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

E PRIMACY

Додадовте производ во Вашата кошничка: