195/70R15C 104/102S CRoadian CT8

NEXEN

195/70R15C 104/102S CRoadian CT8

195/70R15C 104/102S CRoadian CT8

4,880.00 ден

Out of stock

4,880.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: 503741 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

70

Дијаметар

R15

Сезона

Летна

Бренд

NEXEN

Шара

ROADIAN CT8

Тежински индекс

104/102

Брзински индекс

S

Додадовте производ во Вашата кошничка: