205/45R18 90V POLARIS 5 XL

BARUM

205/45R18 90V POLARIS 5 XL

205/45R18 90V POLARIS 5 XL

7,610.00 ден

На лагер

7,610.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 502248 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

45

Дијаметар

R18

Сезона

Зимска

Бренд

BARUM

Шара

POLARIS 5

Тежински индекс

90

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: