205/50R17 89V BRAVURIS FR

BARUM
-10%

205/50R17 89V BRAVURIS FR

205/50R17 89V BRAVURIS FR

5,301.00 ден

На лагер

5,301.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500124 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

50

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

BARUM

Шара

BRAVURIS 5HM

Додадовте производ во Вашата кошничка: