205/55R16 94V HIGH PERFORMANCE XL TA

TAURUS
-10%

205/55R16 94V HIGH PERFORMANCE XL TA

205/55R16 94V HIGH PERFORMANCE XL TA

2,970.00 ден

На лагер

2,970.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA014518 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

55

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

TAURUS

Шара

High Performance

Тежински индекс

94

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: