205/65 R15 102T OBVA TL

TOYO

205/65 R15 102T OBVA TL

205/65 R15 102T OBVA TL

6,210.00 ден

На лагер

6,210.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 502059 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

65

Дијаметар

R15

Сезона

Зимска

Бренд

TOYO

Шара

OBSERVE VAN

Тежински индекс

102

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: