205/65R15 94T ALT WIN 3

GENERAL TIRE
-10%

205/65R15 94T ALT WIN 3

205/65R15 94T ALT WIN 3

4,176.00 ден

На лагер

4,176.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA013906 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

65

Дијаметар

R15

Сезона

Зимска

Бренд

GENERAL TIRE

Шара

Altimax Winter 3

Тежински индекс

94

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: