205/65R16C 107/105T 103H AGILIS 3

MICHELIN

205/65R16C 107/105T 103H AGILIS 3

205/65R16C 107/105T 103H AGILIS 3

11,980.00 ден

Out of stock

11,980.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: 504307 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

65

Дијаметар

R16C

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

Agilis 3

Тежински индекс

107/105

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: