205/65R16C 107/105T CVC100

CONTINENTAL

205/65R16C 107/105T CVC100

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

9.420 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA006241 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

65

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

ContiVanContact 100

Тежински индекс

107/105

Брзински индекс

T

Runflat

0

RR

B

WR

B

Noise

72

Додадовте производ во Вашата кошничка:

Овој производ може да се купи на 3-24 рати.