205/70R15 96T CROSSWIND A/T100

LING LONG

205/70R15 96T CROSSWIND A/T100

205/70R15 96T CROSSWIND A/T100

4,210.00 ден

На лагер

4,210.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 505498 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

70

Дијаметар

R15

Сезона

За сите терени и сезони

Бренд

LING LONG

Шара

CROSSWIND

Тежински индекс

96T

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: