205/75R15 97T Open Country AT+

TOYO

205/75R15 97T Open Country AT+

205/75R15 97T Open Country AT+

7,300.00 ден

На лагер

7,300.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA020865 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

75

Дијаметар

R15

Сезона

За сите терени и сезони

Бренд

TOYO

Шара

OPEN COUNTRY AT+

Тежински индекс

97

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: