205R14C 109S NEVA TL

TOYO
-10%

205R14C 109S NEVA TL

205R14C 109S NEVA TL

6,093.00 ден

На лагер

6,093.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 503908 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Дијаметар

R14

Сезона

Летна

Бренд

TOYO

Шара

NANO ENERGY VAN

Тежински индекс

109

Брзински индекс

S

Додадовте производ во Вашата кошничка: