215/55R16 93V EcoContact 6

OUTLET 2019
CONTINENTAL
-20%

215/55R16 93V EcoContact 6

215/55R16 93V EcoContact 6

8,704.00 ден

На лагер

8,704.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA017148-19 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Outlet

Профил

55

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

ContiEcoContact 6

Тежински индекс

93

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: