215/55R16 97H ALT WIN 3 XL

GENERAL TIRE
-10%

215/55R16 97H ALT WIN 3 XL

215/55R16 97H ALT WIN 3 XL

4,662.00 ден

На лагер

4,662.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA014237 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

55

Дијаметар

R16

Сезона

Зимска

Бренд

GENERAL TIRE

Шара

Altimax Winter 3

Тежински индекс

97

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: