215/55R17 98V OB944 XL

OUTLET 2021
TOYO

215/55R17 98V OB944 XL

215/55R17 98V OB944 XL

8,110.00 ден

На лагер

8,110.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA020839-21 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

55

Дијаметар

R17

Сезона

Зимска

Бренд

TOYO

Шара

OB944

Тежински индекс

98

Брзински индекс

V

Outlet

Додадовте производ во Вашата кошничка: