215/55R17 98W UHP XL TA

TAURUS
-10%

215/55R17 98W UHP XL TA

215/55R17 98W UHP XL TA

4,266.00 ден

На лагер

4,266.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA014544 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

55

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

TAURUS

Шара

Ultra High Performan

Тежински индекс

98

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: