215/60R17 100V OB944S XL

TOYO

215/60R17 100V OB944S XL

215/60R17 100V OB944S XL

7,600.00 ден

На лагер

7,600.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA020846 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

60

Дијаметар

R17

Сезона

Зимска

Бренд

TOYO

Шара

OB944S

Тежински индекс

100

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: