215/60R17 96H GREEN-Max Winter UHP

LING LONG

215/60R17 96H GREEN-Max Winter UHP

215/60R17 96H GREEN-Max Winter UHP

4,050.00 ден

На лагер

4,050.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 504943 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

60

Дијаметар

R17

Сезона

Зимска

Бренд

LING LONG

Шара

GREEN-Max

Тежински индекс

96

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: