215/65R16 102H 701 SUV XL TA

TAURUS

215/65R16 102H 701 SUV XL TA

215/65R16 102H 701 SUV XL TA

5,110.00 ден

На лагер

5,110.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA014476 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

65

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

TAURUS

Шара

701 Suv

Тежински индекс

102

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: