215/65R16 102H OBS944 XL

TOYO

215/65R16 102H OBS944 XL

215/65R16 102H OBS944 XL

6,560.00 ден

На лагер

6,560.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA020843 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

65

Дијаметар

R16

Сезона

Зимска

Бренд

TOYO

Шара

OB944S

Тежински индекс

102

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: