215/65R16 98H Open Country AT+

TOYO
-15%

215/65R16 98H Open Country AT+

215/65R16 98H Open Country AT+

5,686.00 ден

На лагер

5,686.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA020786 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

65

Дијаметар

R16

Сезона

За сите терени и сезони

Бренд

TOYO

Шара

OPEN COUNTRY AT+

Тежински индекс

98

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: