215/70R15C 109/107R VAN CONTACT WINTER 8

OUTLET 2021
CONTINENTAL

215/70R15C 109/107R VAN CONTACT WINTER 8

215/70R15C 109/107R VAN CONTACT WINTER 8

11,010.00 ден

На лагер

11,010.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA013824-21 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

70

Дијаметар

R15

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

VanContact Winter

Брзински индекс

R

Outlet

Додадовте производ во Вашата кошничка: