215/75R15 100T ICE I-15 SUV

OUTLET 2021
LING LONG

215/75R15 100T ICE I-15 SUV

215/75R15 100T ICE I-15 SUV

5,300.00 ден

На лагер

5,300.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA024155-21 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

75

Дијаметар

R15

Сезона

Зимска

Бренд

LING LONG

Шара

ICE I-15 SUV

Тежински индекс

109/107

Брзински индекс

R

Outlet

Додадовте производ во Вашата кошничка: