215/75R16C 116/114R VanContact Winter

OUTLET 2021
CONTINENTAL
-20%

215/75R16C 116/114R VanContact Winter

215/75R16C 116/114R VanContact Winter

11,904.00 ден

На лагер

11,904.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA024052-21 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

RR

C

Профил

75

WR

B

Дијаметар

R16C

Noise

73B

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

VancoWinter

Тежински индекс

116/114

Брзински индекс

R

Outlet

Додадовте производ во Вашата кошничка: