225/40R18 92V WINGUARD Sport 2 XL

NEXEN
-5%

225/40R18 92V WINGUARD Sport 2 XL

225/40R18 92V WINGUARD Sport 2 XL

7,106.00 ден

На лагер

7,106.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 505101 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

40

Дијаметар

R18

Сезона

Зимска

Бренд

NEXEN

Шара

WINGUARD Sport 2

Тежински индекс

92

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: